2
Tem

Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Hasbihâl” medlulına gelmektedir. İnternetin bilgiye erişim dair sergilediği performanstan sonra internetin yalnızca bili aktarımı derunin değil, aynı zamanda cümbüş derunin de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da genel ağ üzerinden insanların bir suni ad kullanarak (nickname) hasbihâl edip eğlenebileceği hem genel ağ siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, genel ağ üzerinde hiç teşhismadığınız ölçüsüz biriyle kuruluşlabildiği gibi antrparantez teşhisdığınız kişilerle de özel programlar veya web siteleri yoluyla kuruluşlabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri teşhisdığınız veya teşhismadığınız kişilerle genel ağ üzerinden tanışma ve hasbihâl etme için kurulmuş genel ağ siteleridir. Bu genel ağ siteleri ekseriyetle programlama dilleri kullanılarak veya anık scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Temelı chat sitelerine giriş yapmak derunin yalnızca nickname (suni ad) yazmak ehliyetli olurken bazılarındaysa sohbete çıbanlamadan önce behemehâl üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar bütün genel ağ kullanıcıları beyninde pop olan Mynet ve ZurnaNet gibi siteler chat sitelerine çıbanlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki genel ağ kullanıcılarıyla program çatlak cebinünü kullanarak yalnızca hatlı, hatlı ve tayflü, sesli ve tayflü gibi tercihe ilişkilı olarak hasbihâl etmenize yardımcı olan yazılımlardır. Chat programlarının şimdiye derece kullanılmış en pop olanı güdük süre önce Windows tarafından sonlandırılan MSN Messenger adlı yargılama mesajlaşma yazılımıdır. Bir başka pop chat program olan ve internetin efsane yazılımlarından akseptans edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Etiketler: , , , ,

There are no comments yet

Why not be the first

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://hamileblog.name.tr/ https://wordpressseouzmani.name.tr/ https://vegan.name.tr/ https://rizeotobusbiletleri.name.tr/ https://yapbozbirlestirme.name.tr/ Heets Satın Al
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al puff bar satın al